T O R T E K S E R

Karel Santral Dahili Hat Nasıl Verilir ?

Karel Santral de dahili hat vermek için öncelikle bazı dikkat etmeniz gereken önemli konular vardır. Eğer Karel Santral konusunda teknilk bilgi sahibi değilseniz uzman ekiplerimizden destek alın.

Karel Santral Dahili Hat Nasıl Verilir ?

Karel Santral Dahili Hat Nasıl Verilir ?

Karel santral dahili hat işlemleri için teknik uzmanlarımıza 7/24 ulaşabilirsiniz

Karel satralde dahili hat eklemek için gereken port bilgileri, dahili hatlar ve co (dış hat), dahili ve harici hat kapasitesi ve dikkat edilmesi gerekenler hakkında detaylı bilgilere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karel Santral Port Bilgileri

Karel Santral de birçok model bulunmaktadır. Bu modeller arasında en çok tercih edilen ms serisi santralin solundan sağına doğru ptt portları ve dahili portlar bulunur. Ptt portları dış hat bağlantıları için olup üzerinde sıra numaraları PTT1 PTT2 şeklinde yazarak belirtilir. Dahili portlar ise dahili numaralar ile belirtilerek gösterilir. 

Karel Santral Dahili Hatlar

Karel Santral den hat vermek için en önemli husus hattı vereceğimiz yere giden kablonun kısa devreye, suya maruz kalmamış kopukluk olmadan doğrudan iletimi sağlamısıdır. 

Karel Santral Harici Hatlar

Karel Santralde harici hattı vermeden önce hattın temiz, parazit olmadan karel santralin bulunduğu yere kadar ulaşmasını sağlamaktır. 

Karel Santral Hat Kapasitesi

Karel santralin hat kapasitesini öğrenmek için ms serisinde kapak içinde bulunan kartlardaki PTT ve dahili hatların portlarını saymamız yeterlidir.

Ürün ve Hizmetleriniz