T O R T E K S E R

Free PBX Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Free pbx bilgisayarınızda çalışan telefon santrali yazılımı ile çalışan sistemlerdir. Free pbx sisteminizin çalışmaması sorunlar çıkarması durumunda bilgisayarınızdaki sorunları öncelikle gözden geçirmeniz gerekecektir. Daha sonra ağ yapılandırmanızı ve IP parametreleri gözden geçirmeniz gereklidir. Yada siz sadece bizi arayın tüm bu işlemleri biz yapalım siz sadece işinize odaklanın çözümü biz uygulayalım.

Free PBX Servisi

Free PBX Servisi

Tek Tercih Tortekser çünkü sadece memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

Free pbx santral servisi

Tamamen yazılımdan ibaret olan bu sistem için servis hizmeti talebiniz doğrultusunda uzman ekibimizle sorunu nokta atışı çözelim ihtiyacınız doğrultusunda gerekli programlamasını yapalım. 

Dış hatların free pbx sistemine bağlanması

Dış hatlarınız SIP trunk ile gelmiyorsa analog gelen hatların bağlantısı için gateway yardımı gerekmektedir. Bu cihaza analog hatların girişi yapılır ve cihaz freepbx sistemine regester işlemi yapılır. Ardından gerekli programlama işlemi yapılıp sisteme entegre çalıştırılır. İstenilen anons dosyasınında sisteme atılıp dışardan arama geldiğinde anons çıkması sağlandıktan sonra sistem hazır olarak çalıştırılır. Unutulmamalıdır doğru programlaması yapılmayan bir sistem asla stabil çalışmaz ve sürekli sorunlar çıkarabilir.


Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275