T O R T E K S E R

E-ticaret Yazılımı

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini ve reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın! Kolay yönetilebilir, Google arama dostu anahtar teslim mağaza sahibi olun. Üstelik 1 iş günü içerisinde mağazanız hazır!

E-ticaret Yazılımı
1

Ergonomik Tasarım

Fırsat reyonları, en yeniler, en çok satanlar, en beğenilenler, öne çıkanlar ve daha pek çok özel vitrin alanları ile ürünlerinizi göz alıcı şekilde sergileyin.

2

Varyant (renk,beden) Yönetimi

Gelişmiş varyant yönetimi ile ürünlerinizin renk, beden, cinsiyet gibi farklı varyantlarını (versiyonlarını) ekleyebilir, her varyant için ayrı ayrı stok ve fiyat uygulayabilirsiniz. Bu sayede aynı ürünü renk ve beden ayrımı ile tekrar tekrar eklemek zorunda kalmazsınız.

3

Aynı Gün Teslim

Aynı gün ürün teslimi yapabilirsiniz! Teslimat bölgelerinizi il, ilçe, mahalle olarak önceden belirleyerek müşterilerinize ürün siparişi verirken mahalle seçimi yaptırabilir, ürün gönderim tipi olarak aynı gün, yarın ya da takvim seçeneği ile ileri tarih siparişler alabilirsiniz.

4

Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi kartı ödeme seçeneği ile kredi kartı ya da banka kartı ile tek çekim ya da taksitli ödeme alabilirsiniz. İyzico entegrasyonu ile tüm bankalar ile tek çekim ve taksitli ödeme almaya aynı gün başlayabilirsiniz.

5

Havale/EFT İle Ödeme

Havale ya da EFT ödeme seçeneği ile siparişlerinizi alabilirisiniz. Havale EFt ödeme seçeneği ile gelen siparişler website yönetim panelinizde özel renkler ile belirtilerek daha kolay bir sipariş yönetimi sağlar.

6

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme seçeneği ile siparişlerinizi alarak ürünü teslim sırasında nakit ya da kartlı ödeme ile müşterilerinizden ödeme alabilirsiniz. CebimPos uygulaması sayesinde kapıda kartlı ödeme kolaylığı hem size hem de müşterinize büyük kolaylıklar sağlayacak.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275