T O R T E K S E R

Çağrı Merkezi Kurulumu

Tüm çalışanlar, telefon çağrıları, siparişler, talepler ve süreçler internet üzerinde yönetilir. En az kullandığınız e-posta ya da sosyal ağ hesaplarınız kadar kolay bir arayüz sunar. Çalışan sayınıza göre dilediğiniz kadar kullanın, kullandığınız kadar ödeyin.

Çağrı Merkezi Kurulumu
1

Arayan Müşteriyi Tanıma

Sizi arayan müşterilerinizi "Gelen Arama" menüsünden anlık olarak izleyebilir, müşterinize ait sipariş, talep, alacak, borç durumu gibi detayları tek ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

2

İş Akış Yönetimi

E-ticaret sitenizden ya da çağrı merkezi yönetim panelinizden girmiş olduğunuz sipariş ve notlarınız için:
Durumunu değiştirebilirsiniz. (Yeni,Aranacak,Hazırlanıyor, Beklemede, Kargoya Verildi, İptal, Tamamlandı)
Personel ataması yapabilirsiniz.
Başlangıç ve Bitiş Tarihi Güncelleyebilirsiniz.
Cevap ekleyebilirsiniz.

3

Not Ekleyin

Takvim üzerinden müşterileriniz için notlar ekleyebilir, bu notlara durum (Yeni,Aranacak,Hazırlanıyor, Beklemede, Kargoya Verildi, İptal, Tamamlandı) tanımlayabilir, personellerinize iş emri olarak atayabilirsiniz.

4

Sipariş Oluşturun

Gelişmiş ürün ve sipariş yönetimi ile ürün stoğu tutabilir, müşteriniz için siparişler oluşturabilir, tedarikçilerinizden yapmış olduğunuz alımları kayıt altında tutabilirsiniz.

5

Siparişlerinizi Düzenleyin

E-ticaret sitenizden gelen online siparişler ya da çağrı merkezi paneli ile eklemiş olduğunuz tüm siparişleri detaylı inceleyebilir, düzenleyebilirsiniz.

6

Alacak / Borç Takibi Yapın

Online siparişler ve Manuel oluşturmuş olduğunuz siparişlerinizin Nakit, Havale, Kart yada Cari Hesap ile kayıtlarını tutabilirsiniz. Finans menüsünden tüm alacaklı ve borçlu olduğunuz cari hesapları görüntüleyebilir, Ödeme ve tahsilat işlemlerinizi girebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275