T O R T E K S E R

Free PBX Kurulumu

 Free pbx bilgisayar yazılımlı çalışan sistemlerdir. Ayrıca sürekli olarak bilgisayara ihtiyaç duyarlar ve söz konusu freepbx yazılımı sürekli açık olmak zorundadır. IP telefonlar bilgisayarın IP adresi gösterilerek çalışır. Ayrıca bu sisteme analog dış hat bağlanmak istendiğinde harici olarak Gateway cihazına ihtiyaç duyulur. Freepbx telefon santralin satışı kurulumu ve sonrasında bakım ve servis hizmetleri için bizi arayın.

Free PBX Kurulumu

Free PBX Kurulumu

memnuniyet garantili çalışıyoruz çünkü ilk amacımız sizi kazanmak

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;

Freepbx telefon santralin satış ve kurulumunu yapıyor, satış sonrası desteğini veriyoruz. Freepbx telefon santrallerinde noktadan noktaya sip yapısını kullanarak şubelerinizle ücretsiz olarak tıpkı kendi ofisinizdeymiş gibi dahili numaralar ile görüşüp gerekli aramaları kendilerine aktarma yapabilir, karşılama anonsu içinde departmanlara ayırarak mevcut harici hattınız ile ortak kullanımda yapabilirsiniz. 

Freepbx Telefon Santralini ihtiyacınıza göre yapılandıralım

Tamamen işletmenize uygun olarak konfigüre edilebilen tamamen esnek olan bu santral ile ihtiyacınıza yönelik olarak programlanabilir yapısı ile tüm iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca dilediğiniz numara planını seçebilir dahili hatlarınızın digit sayısını belirleyebilir, tamamen esnek olarak yapılandırabilirsiniz. 

Noktadan noktaya kolay iletişim

İşletmenizin şubesi olduğunu yada sürekli işletmenizde olamadığınız durumlarda ulaşılabilir olma ihtiyacınız durumunu ele alalım. Bu durumlarda SIP yapısının esnekliğinden faydalanabilip ihtiyaçlarınız olduğu yerlerde regester işleminin ardından bulunduğu yerlerde çalıştırarak işlemini tamamlıyoruz. Ayrıca cep telefonunuzda kullanacağınız mobil uygulama sayesinde siz nerede olursanız olun masada bulunan dahiliniz sizi takip eder böylece her zaman masanızda gibi olursunuz.

Freepbx sistemini nasıl kurdurabilirim

Freepbx telefon santralini kurabilmemiz için ilk ihtiyacımız olan yeterli özelliklere sahip olan bir bilgisyar olup, bu bilgisayarı tarafınızdan temin edilebileceği gibi bizim tarfımızdan da temin edilebilir. Geriye kalan yazılımı kurmak ve ihtiyacınız olan konfigürasyonları yapmak olan bu sistemde tüm ihtiyaçlarınıza karşılık gelen konfürasyonlar yapılabilmektedir. 

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275