T O R T E K S E R

Telefon Santral Programlama

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak; Telefon santralinizi işletmenizin yapısına göre programlayarak telefon santralininizi en verimli halde kullanmanızı sağlıyor ihtiyaçlarınızı maximum düzeyde çözüyoruz.

Telefon Santral Programlama

Telefon Santral Programlama

Telefon Santralinizi İhtiyacınız Doğrultusunda Programlayalım

Numara Planlaması

Telefon santralinizin digit sayısını belirleyin, tamamen işletmenize uygun dahili numara planlamasını birlikte yapalım. Şubeleriniz, Departmanlarınız ve farklı şube yapılarına göre dahili planlaması yapılabilir.

Noktadan noktaya yapılandırma

Dahili hatlarının santralinizin yapısına göre noktadan noktaya haberleşmeyi destekliyorsa gerekli programlamayı yapıyor ve IP haberleşmenizi sağlıyoruz. Bu sayede şubeniz nerede olursa olsun ücretsiz görüşmeler ile maliyeti minimize eder iletişim kalitenizi artırırsınız.

Karşılama Anonsu (robot operatör)

Telefon santrallerinin en önemli özelliklerinden biri olan karşılama anonsu ile gelen aramalarda arayan kişiyi firmanıza uygun seslendirme ile karşılayın ayrıca operatörün yükünü, anonstan doğrudan dahili tuşlama ile hafifletin.

Çağrı raporlama

Telefon santralinizde hangi dahili ile hangi numara, hangi tarihte ne kadar sürede konuşmuş, hepsi kontrolünüz altında. tüm bunları çağrı raporlama ile görüntüleyebilir, yada bu aramaları kendi tarifenize göre ücretlendirebilirsiniz.

Sesli mesaj ve görüşme kaydı

Dahili hatlara meşgul yada cevapsız olduğu durumlarda sesli mesaj bırakabilir, kullanıcı gördüğünde size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca tüm görüşme kaydını alabilir isterseniz bu kaydı e-mail yoluyla telefon santralinizin otomatik mail atmasını sağlayabilirsiniz.


Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275