T O R T E K S E R

Parmak İzi Sistemleri

Pdks, personel devam kayıt sistemi için en çok kullanılan parmak izi ve yüz tanıma sistemleridir. Bu sistemler tek başlarına kullanılacağı gibi, aynı cihaz olarak da kullanılabilmektedir. Yemekhane ve üye girişleri içinde kullanılan bu sistemler giriş ve çıkış yapan kişileri tarih ve saat cinsinden kayıt altına alarak istenildiği durumlarda rapor verebilen sistemlerdir.

Parmak İzi Sistemleri

Parmak İzi Sistemleri

Parmak izi okuma sistemi; personel takip, parmak izi le geçiş, yemekhane ve üye takip sistemleri başta olmak üzere birçok kategoride kullanılmakta olup en yaygın kullanım alanı personel parmak izi okuma sistemleridir. Peki, personel parmak izi okuma sistemi nasıl çalışır? Personellerin giriş ve çıkış yaptığı bir duvara yahut turnike sistemi üzerine parmak izi okuma cihazı monte edilir. Personellerin parmak izleri parmak izi okuyucuya tanıtılır.

Personeller daha sonradan tanıtılmış parmak izlerini okuttuklarında parmak izi okuma cihazı, okutulan parmak izlerini hafızasına alır ve istenildiği zaman parmak izi okuma sistemi programına gönderir. Parmak izi okuma sistemi yazılımında hangi personelin saat kaçta girdiği kaçta çıktığı erken çıkan yahut geç kalanların kim olduğu görülebildiği gibi sistem maaşları da hazırlayarak çalışan işçi ve personellere ay sonundaki net ödenecek maaşı hesaplar.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275