T O R T E K S E R

Panasonic Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Panasonic marka telefon santralleriniz için uzman teknik ekibimiz ile profesyonel ve memnuniyet garantili servis hizmeti veriyoruz. Dilerseniz size uygun aylık yada yıllık olarak bakım anlaşması belirler, bu doğrultuda santralinizin tüm bakımları zamanında, eksiksiz olarak yapılır. Güncelleme geldiğinde ücretsiz olarak güncellemeleriniz yapılır santraliniz uzun yıllar ilk günkü gibi tam verimiyle çalışır. Servis ve Teknik destek ihtiyaçlarınızda bizi aramaktan çekinmeyin

Panasonic Santral Servisi

Panasonic Santral Servisi

IP ve Analog birarada. Hibrit santral ile iletişim de açık bırakmayın.

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;

Panasonic marka telefon santralleri için uzman ekibimizle memnuniyet garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Ayrıca aylık yada yıllık bakım anlaşmaları ile santralinizin ilk günkü performansında çalışmasını sağlıyor, uzun yıllar arıza yapmadan tam verimli çalışmasını sağlıyoruz. Böylece can sıkan yüksek maliyetlerden sizleri kurtarıyor, sizin sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

Panasonic Telefon santralinizin kapasitesi yetmiyormu;

Kullanmış olduğunuz telefon santralinizin boş slotu bulunması durumunda sadece, ilave dahili yada harici kart ile ihtiyacınıza uygun genişletmemize olanak sağlayan bir yapısı olmasıyla birlikte, eğer kapasite sınırında değilseniz IP telefon ile genişletmemiz de mümkündür. Bunun yanısıra eğer dış hatta ihtiyacınız var ve boş slotunun yok ise siptrunk özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu ve buna benzer projeleriniz için bizi arayın. Siz sadece işinize odaklanın.

Panasonic marka Telefon Santralinizi ne kadar tanıyorsunuz...

Raporlama, ses kayıt, mobil dahili, SIP tabanlı olması ve sesli mesaj gibi özelliklerinin olduğunu biliyor musunuz. Eğer mevcutta kullandığınız telefon santraliniz panasonic ise bu özelliklerin aktif edilmesi konusunda bizi arayın. Memnuniyet garantili servislerimizde sizde faydalanın. Görüceksiniz memnun kalacaksınız. Çünkü; Sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275