T O R T E K S E R

Panasonic Santral Kurulumu

Panasonic Telefon Santralin esnekliğini sizlere kurulumu ile birlikte anahtar teslim sunuyoruz. SIP yapısının esnekliği, Dahili ve harici kartların esnekliği ve yazılımın esnekliği ile tamamen esnek bir santralle sizleri buluşturarak işletmenizin tüm iletişim ihtiyaçlarınız karşılıyoruz. SIP protokolü ile başka şubenize sadece bir IP telefon ile yada mobil uygulama ile dahili numaranızı işletme dışına da taşıyabilirsiniz.

Panasonic Santral Kurulumu

Panasonic Santral Kurulumu

Memnuniyet garantisi veriyor, sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

Panasonic telefon santrali ile isletmelere kolaylık

Hem Analog hem dijital, ayrıca SIP desteği ile çalışan Panasonic telefon Santrallerinde her işletmeye uygun modeller olup, şaşırtıcı özellikleriyle İşletmenizde tüm iletişim kolaylığını panasonic telefon santrallerinde bulabilirsiniz. Raporlama, ses kaydı ve mobil dahili özellikleri bu özelliklerden sadece birkaçı olup daha birçok özellikleri vardır.

Tortekser Bilisim Hizmetleri  olarak

Tüm panasonic telefon santral modellerinin satısı ve satış sonrası kurulum ve servis desteğimizle sizlerin daha verimli calışmanızı ve iletişiminizin kolaylığını sağlıyoruz. İhtiyacınıza uygun panasonic santral modelleri ile daha sağlıklı ve hızlı iletişim için panasonic modelleri hakkında bizden destek alabilir, ücretsiz kesif ve yerinde destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Panasonic Telefon Santralin esnekliği

Panasonic telefon santrallerinde ihtiyacınıza uygun dahili ve harici kart yapısı ile size uygun durumda çalıştırıldığı gibi, daha sonrası için kapasite artırımına gidilebilir. Siz de yeni santral almak gibi tekrar tekrar yüksek maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.

Numara yapılandırması olan bu santralde 4 digit 3 digit yada katlar arası farklı dahili planlaması kullanabildiğiniz gibi, birden fazla işletmenin iletişim ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Her işletme için ayrı karşılama anonsu tanımlayabileceğiniz gibi Gece/gündüz mesai dışı ve tatil anonsları da ekleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275