T O R T E K S E R

Karel Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Karel Marka santralleriniz için uzman ekibimiz ile memnuniyet garantili teknik destek-servis hizmeti veriyoruz. Karel santral kullanıyor ve teknik servise ihtiyacınız varsa bizi arayın işleminizi bildirin ve siz sadece işinize odaklanın.

Karel Santral Servisi

Karel Santral Servisi

Memnuniyet Garantisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;

Memnuniyet garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Eğer uzman olmayan kişiler tarafından müdahale edilen bir telefon santraline sahipseniz malesef santralinizi tam verimli kullanmıyor ve arıza yapmasına zemin hazırlıyorsunuz. Oysa ki Karel santral programlaması profesyonellik isteyen bir iştir. Aksi taktirde santraliniz doğru çalışmaz, sorunlar ard arda gelebilir. Böylece can sıkan yüksek maliyetler çıkarabilir.

Karel santralde profesyonel hizmet alın;

Telefon santraliniz için profesyonel hizmet için bizi arayın. Biz telefon santralinizi mükemmel duruma getirirken siz sadece işinize odaklanın. Size özel aylık yada yıllık bakım anlaşmaları ile santraliniz hep ilk günki gibi tam veriminde çalışsın. Sıkıntılarını önceden öngörerek sizleri büyük maliyetlerden kurtaralım.

Karel Santralinizde kapasite genişletme;

Santralinizde eğer boş slot varsa ilave kartlar ile harici yada dahili size uygun şekilde genişletmesi mümkün olan bu telefon santralleri IP destekli olan modellerde bu özelliğin yanısıra SIP dahili ile de genişletmek mümkündür. Ancak küçük işletmeler için kullanılan modellerden kullanılıyorsa Karel MS26 gibi portlar dolduğunda ilave kartı kabul etmemekle birlikte yeni telefon santrali almanız gerekmektedir.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275