T O R T E K S E R

Karel Santral Kurulumu

 Sadece memnuniyetinizi düşündüğümüz için öncelikli amacımız sizi kazanmaktır. Gereksiz maliyetlerle sizi sıkmadan çalıştığımızı bildirir, sadece ihtiyaçlarınıza yönelik önerilerle çalışıyoruz.

Karel Santral Kurulumu

Karel Santral Kurulumu

Memnuniyet garantisi veriyor, sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

Karel Telefon Santrali Ne İşe Yarar ?

Karel santral Türkiye de yerli bir telekominikasyon markasıdır. Orta ve büyük işletmelerde ihtiyaç halinde analog ve IP olarak tercih edebilirsiniz. Dış ve iç hatları tek bir merkez sistemde toplayıp önceden yapılandırılan konfigürasyonlarına göre gelen aramaları dahilide çaldırıp gerektiğinde karşılama anonsu çıkaran ayrıca içerde bulunan dahililerin birbirlerini kolay ve ücretsiz aramalarını sağlayan sistemdir.

Karel santral kurulumu

Tortekser Bilisim Hizmetleri olarak

Karel santral satış ve kurulumunu uzman ekiplerimiz ile yapmaktayız. Karel santral kurulumu talepleriniz doğrultusun da kurulumu yapılıp onayınızla birlikte tarafınıza teslim ediyoruz. Karel telefon santralinizi teslim aldıktan sonra santralinizin uzun yıllar stabil çalışması için size uygun seçeneklerle aylık ve yıllık bakım yapıyoruz.

İsletmenizde Karel Santral Düsünürseniz

Karel marka telefon santrali düşündüğünüzde bizi aradığınız durumda ihtiyaçlarınızı beraber belirleyip size en uygun telefon santralini çıkarıp gereksiz maliyetler çıkarmadan ihtiyacınızı en uygun şekilde çözüyoruz.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275