T O R T E K S E R

Yazılım

Müşteri yönetimi, personel yönetimi, restoran sipariş sistemi, barkod ve stok sistemi, e-ticaret yazılımları ve teknik destek hizmetleri

1

Sipariş ve Adisyon Sistemi

İnternete bağlanabilen tüm cihazlarla, (telefon, tablet, bilgisayar, pos terminal ve hatta televizyonla), hiç bir ek ücret ödemeden bağlanabilir, yazılımın tüm özelliklerini canlı olarak kullanabilirsiniz.

Detaylı İncele
2

Barkod ve Stok Sistemi

Barkod sistemleri gerçekten de söylenildiği gibi zor değil. Eğer elinizle teker teker günde 100 adet ürününüzü Excel dosyasından takip ediyorsanız barkod sisteminin bundan çok daha kolay olduğunu kullandıkça fark edeceksiniz. Her ürün grubunuza ayrı özel bir barkod tanımlayarak tek bir okutmayla hangi üründen elinizde ne kadar var, nerede bulunuyorlar canlı bir şekilde görebilirsiniz.

Detaylı İncele
3

E-ticaret Yazılımı

Bir e-ticaret sitesi için arama motoru optimizasyonunun önemini ve reklam dışında da başarılı sonuçlar alabileceğinizi unutmayın! Kolay yönetilebilir, Google arama dostu anahtar teslim mağaza sahibi olun. Üstelik 1 iş günü içerisinde mağazanız hazır!

Detaylı İncele
4

Müşteri Ve İş Yönetimi

Etkileşimli kuşbakışı görünümüyle her şey elinizin altında: Ekibinizin gündemindeki tüm satış fırsatları, her biri için sıradaki adımlar, aşamalar ve daha fazlası.

Detaylı İncele
5

Personel Yönetimi (İK)

Tüm çalışanlar, talepler ve süreçler internet üzerinde yönetilir. En az kullandığınız e-posta ya da sosyal ağ hesaplarınız kadar kolay bir arayüz sunar. Çalışan sayınıza göre fiyatlandırılın; dilediğiniz kadar kullanın, kullandığınız kadar ödeyin.

Detaylı İncele
6

Çağrı Merkezi Kurulumu

Tüm çalışanlar, telefon çağrıları, siparişler, talepler ve süreçler internet üzerinde yönetilir. En az kullandığınız e-posta ya da sosyal ağ hesaplarınız kadar kolay bir arayüz sunar. Çalışan sayınıza göre dilediğiniz kadar kullanın, kullandığınız kadar ödeyin.

Detaylı İncele
Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275