T O R T E K S E R

Telefon ve Santral Konfigrasyonları

santral programlama, karşılama anonsu, sesli mesaj sistemi, görüşme ses kaydı, arama kaydı, arama raporlama, santral konfigrasyon

1

Telefon Santral Programlama

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak; Telefon santralinizi işletmenizin yapısına göre programlayarak telefon santralininizi en verimli halde kullanmanızı sağlıyor ihtiyaçlarınızı maximum düzeyde çözüyoruz.

Detaylı İncele
2

Santral Karşılama Anonsu

İşletmenin gerektiği zamanlar da kullandığı karşılama anonsu, birden fazla işletmelerde de kullanılabilir arayan kişiye ön reklamı yapan karşılama anonsu (robot operatör) arayan kisinin doğrudan dahili ile iletişime geçmesini sağlamaktır

Detaylı İncele
3

Sesli Mesaj Sistemi

Sesli mesaj sistemi, telefonunuz ulaşılamadığında (dahili çevirim dışı veya cevap vermiyor ise yada meşgul ise), dahilinize doğru yapılan aramalarda otomatik olarak devreye girer ve arayanların size sesli mesaj bırakmasını sağlar.

Detaylı İncele
4

Görüşme Ses Kaydı

Tüm telefon görüşmelerinizi kayıt altında tutarak yanlış anlamalara taviz vermeyin. Yada sadece gelen aramalar veya giden aramaları kaydet şeklinde tercih edebileceğiniz bu sistem birçok durumlarda iyi ki diyebileceğiniz sonuçlar doğurmaktadır.

Detaylı İncele
5

Arama Kaydı ve Raporlama

Tüm çağrılarını raporlama ile kontrol altına alın. Bu aiatem ile hangi dahili ile hangi numara aranmış ne süre ile konuşulmuş hangi tarihte arama yapılmış yada alınmış şeklinde tüm çağrı raporlarınızı tarihe göre aratın ve görüntüleyin.

Detaylı İncele
Ürün ve Hizmetleriniz