T O R T E K S E R

Telefon Santral Servisi

Telefon santrali servisi, Telefon santral servisi, Telefon santral hizmetleri, Santral hizmetleri, IP ve Analog Telefon santralleri

1

Alcatel Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Alcatel santraliniz için en doğru ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Tüm yedek parçalar ve ilave donanımlar ile Alcatel lucent telefon santraliniz için hızlı, güvenilir, ve memnuniyet garantisi ile hizmet vermekteyiz. Talep etmeniz durumunda Telefon santraliniz için size uygun aylık yada yıllık bakım anlaşmaları ile telefon santralinizin bakımları zamanında yapılır ve yıllar geçsede santraliniz hep tam verimli çalışır.

Detaylı İncele
2

LG Ericsson Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Ericsson LG Telefon santralinizin tüm modellerini yakından tanıyor, uzman ekibimizle profesyonel hizmet sağlıyoruz. Siz de Ericsson LG telefon santraline sahipseniz ve teknik servise ihtiyacınız varsa bizi arayın... Size uygun bakım anlaşmaları ile santralinizin sürekli olarak bakımlı olmasını sağlar santralinizin uzun ömürlü olarak tam verimli çalışmasını sağlarız.

Detaylı İncele
3

Panasonic Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Panasonic marka telefon santralleriniz için uzman teknik ekibimiz ile profesyonel ve memnuniyet garantili servis hizmeti veriyoruz. Dilerseniz size uygun aylık yada yıllık olarak bakım anlaşması belirler, bu doğrultuda santralinizin tüm bakımları zamanında, eksiksiz olarak yapılır. Güncelleme geldiğinde ücretsiz olarak güncellemeleriniz yapılır santraliniz uzun yıllar ilk günkü gibi tam verimiyle çalışır. Servis ve Teknik destek ihtiyaçlarınızda bizi aramaktan çekinmeyin

Detaylı İncele
4

Karel Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Karel Marka santralleriniz için uzman ekibimiz ile memnuniyet garantili teknik destek-servis hizmeti veriyoruz. Karel santral kullanıyor ve teknik servise ihtiyacınız varsa bizi arayın işleminizi bildirin ve siz sadece işinize odaklanın.

Detaylı İncele
5

Fortel Santral Servisi

Torteser Bilişim Hizmetleri olarak;Fortel telefon santraliniz ihtiyacınız olan teknik destek- servis hizmetlerini veriyoruz. Uzman ekibiz ile profesyonel hizmeti memnuniyet garantisi ile veriyoruz. Fortel telefon santraliniz ister analog yapıya sahip olsun ister IP bir sistem olsun ihtiyacınıza göre santral işlemlerinizi nokta atışı çözümlerle sonuca ulaştırıyoruz. Uzman olmayan kişilerce kurulmuş yada müdahale edilmiş telefon santralleri düzgün çalışmamakla birlikte size sorunlar yaşatır. Daha kötüsü yüksek maliyetli sorunlar ile can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Fortel telefon santralinizin tüm işlemleri için bizi arayın, siz sadece işlerinize odaklanın geri kalanı biz çözelim.

Detaylı İncele
6

Grand Stream IP Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Grand Stream IP Santraliniz için uzman ekibimiz ile profesyonel hizmet veriyoruz. Grand Stream IP telefon santralinizde analog giriş çıkışları fazla olmadığından tamamen IP denebilecek bir santraldir. Bu telefon santraliniz için olması gereken network alt yapısı düzgün olmalı ve RJ45 jack girişleri doğru çakılmış olmalıdır. Gerekli IP parametreleri doğru yazıldığında Dahili ve santral arasında regester işlemi yapılır. SIP trunk işlemi içinde operatör tarafından size verilmiş olan regester bilgileri ile santrale regester olarak telefon santralinin kurulumu tamamlanır. Ancak daha sonra güncellemelerden, alt yapılardan, POE swich sorunlardan yada yazılım sorunlarından kaynaklanan arızalar meydana gelebilir. Siz bunları düşünmek yerine bizi arayın ve sadece işinize odaklanın tüm arızaları biz giderelim.

Detaylı İncele
7

Free PBX Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Free pbx bilgisayarınızda çalışan telefon santrali yazılımı ile çalışan sistemlerdir. Free pbx sisteminizin çalışmaması sorunlar çıkarması durumunda bilgisayarınızdaki sorunları öncelikle gözden geçirmeniz gerekecektir. Daha sonra ağ yapılandırmanızı ve IP parametreleri gözden geçirmeniz gereklidir. Yada siz sadece bizi arayın tüm bu işlemleri biz yapalım siz sadece işinize odaklanın çözümü biz uygulayalım.

Detaylı İncele
8

Sanal Santral Servisi

Sanal santral, eski tip fiziksel telefon santrallerin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden çalışan, santral özeliklerinin hepsini hatta daha fazlasının kullanılabildiği yeni nesil telefon santralidir. Diğer bir deyişle bulut santral sistemleri tamamen internet üzerinden çalışır. İletişim, kurulum, bakım ve kontrol tek ara yüzden, sizin tarafınızdan yapılır.

Detaylı İncele
Ürün ve Hizmetleriniz