T O R T E K S E R

Telefon Santral Kurulumu

Alcatel santral kurulumu, LG Ericsson santral kurulumu, Panasonic santral kurulumu, Karel santral kurulumu, Fortel santral kurulumu, Telefon Santrali Kurulumu, Telefon santral kurulumu, Santral kurulumu

1

Alcatel Santral Kurulumu

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak; Alcatel marka telefon santralinizin satışını ve kurulum hizmetini veriyoruz. Küçük, Orta ve büyük işletmeler için Alcatel marka telefon santralimiz vardır. Kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilmekte olup tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla birlikte tarafınıza teslim edilir. Sonrasında servis talep edebilir yada bakım anlaşması oluşturulabilir. Çünkü biz sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

Detaylı İncele
2

LG Ericsson Santral Kurulumu

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Ericsson LG marka telefon santrallerin tüm modellerin satışları ve kurulumu tarafımızca ürün ve hizmet garantisi ile yapılmaktadır. Memnuniyet garantisi ile çıktığımız bu yolda önceliğimiz sizleri memnun ederek en iyi hizmeti tarafınıza sağlamaktır. İletişim ihtiyaçlarınızı düşünmek yerine bizi arayın siz sadece işinize odaklanın. Ericsson Lg marka Santral kurulumu hizmeti ve satışı için bizi aramadan önce ihtiyacınız doğrultusunda kapasitenizi belirleyin. Yada ücretsiz keşif için bizi arayın birlikte belirleyelim.Tesisat durumunuz ve network kontrolünüzle birlikte IP yada analog santral olarak çalışmamızı başlatalım.

Detaylı İncele
3

Panasonic Santral Kurulumu

Panasonic Telefon Santralin esnekliğini sizlere kurulumu ile birlikte anahtar teslim sunuyoruz. SIP yapısının esnekliği, Dahili ve harici kartların esnekliği ve yazılımın esnekliği ile tamamen esnek bir santralle sizleri buluşturarak işletmenizin tüm iletişim ihtiyaçlarınız karşılıyoruz. SIP protokolü ile başka şubenize sadece bir IP telefon ile yada mobil uygulama ile dahili numaranızı işletme dışına da taşıyabilirsiniz.

Detaylı İncele
4

Karel Santral Kurulumu

 Sadece memnuniyetinizi düşündüğümüz için öncelikli amacımız sizi kazanmaktır. Gereksiz maliyetlerle sizi sıkmadan çalıştığımızı bildirir, sadece ihtiyaçlarınıza yönelik önerilerle çalışıyoruz.

Detaylı İncele
5

Fortel Santral Kurulumu

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Fortel telefon santraliniz için ihtiyacınız olan servis hizmetini veriyoruz. Uzman kadromuz ile profesyonel hizmeti memnuniyet garantisi ile veriyoruz. Telefon sanraliniz ister analog bir sistem olsun ister IP bir sistem olsun ihtiyacınıza göre santralinizin işlemlerini nokta atışı çözümlerle sonuca ulaştırıyoruz. Uzman olmayan kişilerce kurulmuş yada müdahale edilmiş telefon santralleri düzgün çalışmamakla birlikte size sorunlar yaşatır. Daha kötüsü yüksek maliyetlerle karşılaşabileceğiniz sorunların önünü açmış olursunuz. Fortel telefon santraliniz için bizi arayın ve sadece işinize odaklanın tüm işlemleri biz çözelim.

Detaylı İncele
6

Grand Stream IP Santral

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak GrandStream IP santral satış kurulum ve servis hizmeti veriyoruz

Detaylı İncele
7

Free PBX Kurulumu

 Free pbx bilgisayar yazılımlı çalışan sistemlerdir. Ayrıca sürekli olarak bilgisayara ihtiyaç duyarlar ve söz konusu freepbx yazılımı sürekli açık olmak zorundadır. IP telefonlar bilgisayarın IP adresi gösterilerek çalışır. Ayrıca bu sisteme analog dış hat bağlanmak istendiğinde harici olarak Gateway cihazına ihtiyaç duyulur. Freepbx telefon santralin satışı kurulumu ve sonrasında bakım ve servis hizmetleri için bizi arayın.

Detaylı İncele
8

Sanal Santral Kurulumu

Sanal santral, eski tip fiziksel telefon santrallerin yerini alan, bulut teknolojisiyle internet üzerinden çalışan, santral özeliklerinin hepsini hatta daha fazlasının kullanılabildiği yeni nesil telefon santralidir. Diğer bir deyişle bulut santral sistemleri tamamen internet üzerinden çalışır. İletişim, kurulum, bakım ve kontrol tek ara yüzden, sizin tarafınızdan yapılır.

Detaylı İncele
Ürün ve Hizmetleriniz