T O R T E K S E R

Güvenlik Sistemleri

Alarm sistemleri, güvenlik kameraları, görüntülü ve sesli diafon sistemleri, parmak izi ve turnike sistemleri

1

Güvenlik Kamera Sistemleri

Hırsıza kapı dayanmaz derler, hatta birçok hırsız çalacağını önceden belirler ve saniyeler içinde bunu gerçekleştirir. Güvenlik kamerası olan mekanlarda hırsız bu eyleminden vazgeçeceği gibi, vazgeçmesede görüntüsünden dolayı kendini ele verir. Sadece hırsızlık için değil toplumsal olaylarda da saldırgan kişileri saptamak için güvenlik güçlerinin ilk başvurduğu şey güvenlik kameralarıdır.

Detaylı İncele
2

Alarm Sistemleri

Günümüzde hırsızlar geliştirdikleri pek çok yöntemlerle malesef giremeyecek yerleri olmadığını kanıtladılar. Siz uyurken yada mekanda yokken bile hırsızların hareketlerini, açtıkları kapı ve camları algılayarak size ve güvenlik güçlerine haber veren sisteme siz de sahip olun.

Detaylı İncele
3

Parmak İzi Sistemleri

Pdks, personel devam kayıt sistemi için en çok kullanılan parmak izi ve yüz tanıma sistemleridir. Bu sistemler tek başlarına kullanılacağı gibi, aynı cihaz olarak da kullanılabilmektedir. Yemekhane ve üye girişleri içinde kullanılan bu sistemler giriş ve çıkış yapan kişileri tarih ve saat cinsinden kayıt altına alarak istenildiği durumlarda rapor verebilen sistemlerdir.

Detaylı İncele
4

Yüz Tanıma Sistemleri

Yüz tanıma sistemi, günümüzde personel takip sistemi ve kapı geçiş kontrol sistemleri kullanımının artmasıyla daha da talep görmeye başlamıştır. Yüz tanıma sistemini cazip hale getiren hızlı yüz tanıma, üst düzey güvenlik ve temas olmadığı için yüz tanıma cihazının uzun ömürlü olmasıdır.

Detaylı İncele
5

Görüntülü Diafon Sistemleri

Görüntülü diafon sistemleri, geleneksel apartman konuşma sistemlerinden farklı olarak, kapıdaki misafirleriniz ile görüntülü olarak da iletişim kurmanıza imkan sağlar. Üstelik sadece giriş kapısına değil, binanın etrafına yerleştirilmiş güvenlik kameralarının görüntülerine de ulaşılabilir ve güvenliğinizi arttırabilirsiniz.

Detaylı İncele
6

Sesli Diafon Sistemleri

Diyafon tesisatı; iletişimi sesli olarak sağlayan, bas konuş, bırak dinle şubelerden oluşan, karşılıklı konuşularak çağırma yapılan dahili konuşma sistemidir.

Detaylı İncele
7

Turnike Sistemleri

Turnikeli geçiş kontrol sistemleri, access kontrol sistemleri içerisinde en önemlilerinden biridir. Geçiş kontrol amacına yönelik olan turnike seçimi orada uygulanmak istenen güvenlik sistemi ile bağlantılıdır. Farklı çeşitlerde ki turnikeler ile firmalara giriş - çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi bir çok yer kontrol altına alınabilir.

Detaylı İncele
Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275