T O R T E K S E R

Güvenlik Kamera Sistemleri

Hırsıza kapı dayanmaz derler, hatta birçok hırsız çalacağını önceden belirler ve saniyeler içinde bunu gerçekleştirir. Güvenlik kamerası olan mekanlarda hırsız bu eyleminden vazgeçeceği gibi, vazgeçmesede görüntüsünden dolayı kendini ele verir. Sadece hırsızlık için değil toplumsal olaylarda da saldırgan kişileri saptamak için güvenlik güçlerinin ilk başvurduğu şey güvenlik kameralarıdır.

Güvenlik Kamera Sistemleri
1

Güvenlik Kamerası Kullanım Alanları

Öncelikle kameranın kullanılacağı yerin belirlenmesi (iç ortam veya dış ortam) ve ortam koşullarına göre kamera kasası seçimi yapılması en doğru hareket olacaktır. Dış ortamda kullanılacak kameraların muhafazalı olmasına özen gösterilmelidir.

2

Güvenlik Kamerası Çözünürlüğü

Bir sonraki aşama istenen çözünürlük değerinin belirlenmesidir. IP CCTV sistemleri ile analog CCTV sistemleri arasındaki en önemli farklardan biri yüksek çözünürlüktür. Büyük boyutlu ve kaliteli görüntü istendiğinde, IP CCTV bir adım öne çıkmaktadır.

3

Güvenlik Kamerası Kayıt & Depolama

Kayıt sisteminin seçimi için kameraların hangi çözünürlükte, kaç fps (saniyedeki kare sayısı) değerinde ve kaç gün kaydedeceğinin belirlenmesi gerekmektedir.

Ürün ve Hizmetleriniz