T O R T E K S E R

Grand Stream IP Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Grand Stream IP Santraliniz için uzman ekibimiz ile profesyonel hizmet veriyoruz. Grand Stream IP telefon santralinizde analog giriş çıkışları fazla olmadığından tamamen IP denebilecek bir santraldir. Bu telefon santraliniz için olması gereken network alt yapısı düzgün olmalı ve RJ45 jack girişleri doğru çakılmış olmalıdır. Gerekli IP parametreleri doğru yazıldığında Dahili ve santral arasında regester işlemi yapılır. SIP trunk işlemi içinde operatör tarafından size verilmiş olan regester bilgileri ile santrale regester olarak telefon santralinin kurulumu tamamlanır. Ancak daha sonra güncellemelerden, alt yapılardan, POE swich sorunlardan yada yazılım sorunlarından kaynaklanan arızalar meydana gelebilir. Siz bunları düşünmek yerine bizi arayın ve sadece işinize odaklanın tüm arızaları biz giderelim.

Grand Stream IP Santral Servisi

Grand Stream IP Santral Servisi

Sadece işinize odaklanın, memnuniyet garantisi ile teknik servis hizmeti veriyoruz.

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;

Teknik servis hizmetimizi öncelikle sizleri kazanmak adına veriyoruz. İlk amacımız sizlerin memnuniyeti olduğundan bu doğrultuda çok titiz çalışıp sizin onayınız dahilinde sistemi size teslim ediyoruz. Teknik destek hizmeti yada servis hizmeti için aradığınızda sorunun ne olduğunu bize bildirin ve arızanın ne kadar çabuk çözüme ulaştığını sizde görün. Uzman ekibimizin nokta atışı çözümleir ile hızlı çözümler sunuyor, sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

Grand Stream IP telefon santralin genişletilmesi;

Her santralde olduğu gibi Grand Stream IP santralinde kapasitesi vardır. Ancak bu kapasite oldukça fazla olduğundan çok fazla kapasite sorunu yaşamadan yeni bir SIP telefon regester edebilirsiniz. Öncelikle bu konuda bizi aramayı ihmal etmeyin ki regester etmeden ve SIP telefon maliyetine katlanmadan önce gerekli kontrolleri yapalım.

Grand Stream IP telefon santraline regester edilememe durumunda

Gerekli network kablosunun doğru çalıştığından ve IP verdiğinden emin olunmalı bununla birlikte ucunda takılı olan RJ45 soketinin doğru çakılmış olduğundan emin olun, tüm bunlar sorunsuz ise gerekli IP parametrelerinin düzgün yapıldığından emin olun. Eğer hiç bir dahili regester olmuyor ise Santral network bağlantısını kontrol etmekte fayda var. Uzman ekibimizden destek almak için bizi arayın. Gerekli tüm desteği ve servisi verelim. siz sadece işinize odaklanın.

Ürün ve Hizmetleriniz