T O R T E K S E R

Fortel Santral Servisi

Torteser Bilişim Hizmetleri olarak;Fortel telefon santraliniz ihtiyacınız olan teknik destek- servis hizmetlerini veriyoruz. Uzman ekibiz ile profesyonel hizmeti memnuniyet garantisi ile veriyoruz. Fortel telefon santraliniz ister analog yapıya sahip olsun ister IP bir sistem olsun ihtiyacınıza göre santral işlemlerinizi nokta atışı çözümlerle sonuca ulaştırıyoruz. Uzman olmayan kişilerce kurulmuş yada müdahale edilmiş telefon santralleri düzgün çalışmamakla birlikte size sorunlar yaşatır. Daha kötüsü yüksek maliyetli sorunlar ile can sıkıcı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Fortel telefon santralinizin tüm işlemleri için bizi arayın, siz sadece işlerinize odaklanın geri kalanı biz çözelim.

Fortel Santral Servisi

Fortel Santral Servisi

Hem Analog modeli hemde IP modeli olan bu sistem için profesyonel hizmet alın.

Fortel Telefon Santrali genişletme

Fortel telefon santraliniz artık çalışan sayısının arttığından dolayı yetersiz geliyor olabilir. Bunun için eğer p serisi bir model kullanıyorsanız ilave dahili yada harici kart takılarak ihtiyacınıza göre genişletmek mümkündür. Eğer SIP telefon kullanmak istiyorsanız Fortel için IP santral modellerini değerlendirmeniz gerekmektedir. Yada Z serisi bir model kullanıyor ve portların tümünü doldurduysanız bu model santraliniz için genişleme özelliği bulunmamakla birlikte ihtiyacınız olan yeni model santrali birlikte bulalım.

Fortel Telefon Santralin özellikleri

Telefon santralinizin özellikleri yada ilave donanımlarla neler yapabileceğini biliyormusun. Örneğin analog santralinizde görüşme ses kaydı yapabilirsiniz. z206 ve z308 modellerde kısıtlı olan ropot operatör yetersiz geliyorsa ilave donanımlarla Santralinize gece gündüz tatil mesajlarıyla birlikte sesli mesaj özelliği bile kazandırmanız mümkün. Siz ihtiyacınızı belirleyin, bizi arayın. Sadece işinize odaklanın geri kalan işlemleri biz tamamlayalım.

Dahili hat yada Harici Hat işlemleri

Dahili hattınızda çevir sesi yok yada parazit sesi varsa bizi arayın hemen kontrolleri yapalım ve sorununuzu giderelim. Dahili hattınız çalışıyor dış hat arayamıyorsanız yetkilendirme yapılması yada harici hattınızda problem olabilir. Bizi arayın yeterli siz sadece işinize odaklanın sorunu biz çözelim.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275