T O R T E K S E R

Fortel Santral Kurulumu

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Fortel telefon santraliniz için ihtiyacınız olan servis hizmetini veriyoruz. Uzman kadromuz ile profesyonel hizmeti memnuniyet garantisi ile veriyoruz. Telefon sanraliniz ister analog bir sistem olsun ister IP bir sistem olsun ihtiyacınıza göre santralinizin işlemlerini nokta atışı çözümlerle sonuca ulaştırıyoruz. Uzman olmayan kişilerce kurulmuş yada müdahale edilmiş telefon santralleri düzgün çalışmamakla birlikte size sorunlar yaşatır. Daha kötüsü yüksek maliyetlerle karşılaşabileceğiniz sorunların önünü açmış olursunuz. Fortel telefon santraliniz için bizi arayın ve sadece işinize odaklanın tüm işlemleri biz çözelim.

Fortel Santral Kurulumu

Fortel Santral Kurulumu

Hem Analog Hemde IP çalışan bu sistem için profesyonel hizmet alın.

Fortel Telefon Santrali genişletme

Fortel telefon santraliniz artık çalışan sayısının arttığından dolayı yetersiz geliyor olabilir. Bunun için eğer p serisi bir model kullanıyorsanız ilave dahili yada harici kart takılarak ihtiyacınıza göre genişletmek mümkündür. Eğer SIP telefon kullanmak istiyorsanız Fortel için IP santral modellerini değerlendirmeniz gerekmektedir. Yada Z serisi bir model kullanıyor ve portların tümünü doldurduysanız bu model santraliniz için genişleme özelliği bulunmamakla birlikte ihtiyacınız olan yeni model santrali birlikte bulalım.

Fortel Telefon Santralin özellikleri

Telefon santralinizin özellikleri yada ilave donanımlarla neler yapabileceğini biliyormusun. Örneğin analog santralinizde görüşme ses kaydı yapabilirsiniz. z206 ve z308 modellerde kısıtlı olan ropot operatör yetersiz geliyorsa ilave donanımlarla Santralinize gece gündüz tatil mesajlarıyla birlikte sesli mesaj özelliği bile kazandırmanız mümkün. Siz ihtiyacınızı belirleyin, bizi arayın. Sadece işinize odaklanın geri kalan işlemleri biz tamamlayalım.

Dahili hat yada Harici Hat işlemleri

Dahili hattınızda çevir sesi yok yada parazit sesi varsa bizi arayın hemen kontrolleri yapalım ve sorununuzu giderelim. Dahili hattınız çalışıyor dış hat arayamıyorsanız yetkilendirme yapılması yada harici hattınızda problem olabilir. Bizi arayın yeterli siz sadece işinize odaklanın sorunu biz çözelim.

Ürün ve Hizmetleriniz