T O R T E K S E R

Alcatel Santral Servisi

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;Alcatel santraliniz için en doğru ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Tüm yedek parçalar ve ilave donanımlar ile Alcatel lucent telefon santraliniz için hızlı, güvenilir, ve memnuniyet garantisi ile hizmet vermekteyiz. Talep etmeniz durumunda Telefon santraliniz için size uygun aylık yada yıllık bakım anlaşmaları ile telefon santralinizin bakımları zamanında yapılır ve yıllar geçsede santraliniz hep tam verimli çalışır.

Alcatel Santral Servisi

Alcatel Santral Servisi

Alcatel santral servisi ve teknik destek hizmeti için doğru adrestesiniz !

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak;

Alcatel Lucent telefon santralinizin düzenli olarak bakım hizmetlerini vermekteyiz. Böylece santraliniz hep tam verimli çalışır ve size asla fazla maliyet çıkarmaz. Ani kapanmalar, santral kitlenmeleri, sürekli resetleme ihtiyacı vb sorunlar size daha sonra daha büyük arızalara sebebiyet verebilir.

Alcatel Lucent Telefon santraliniz için genişletme;

Dahili yada harici hatlarınız, çalışan sayısı arttığı için yetersiz geliyor olabilir. Telefon santralinize en uygun yedek parçalar ve gerekli uzman ekibimiz ile siz sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz. Bize ihtiyacınızı bildirin geri kalanı en hızlı sürede biz tamamlayalım.

  • Gece - Gündüz mesai sonu bayram tatili gibi karşılama anonsu ihtiyacınız
  • Görüşme ses kaydı, meşgulde ve cevapsız aramalarda sesli mesaj özelliği
  • Tüm çağrıların arama kaydı raporları
  • Tek dahili için Anlık görüntüleyebileceğiniz arama kayıtları
  • Noktadan noktaya VOIP uygulaması
  • SIP trunk çalışması

ve daha birçok ilave donanım ve yazılımla genişletebileceğiniz bu alcatel telefon santraliniz değiştirmenize gerek kalmadan uzun yıllar kullanabileceğiniz bir santral olup tüm iletişim ihtiyaçlarınıza cevap verebilen bir telefon santralidir. Uzman kişiler tarafından müdahalesi yapılmayan Telefon santraliniz anında arıza yaparak işlerinizin aksamasına sebebiyet verebilir. Alcatel telefon santraliniz için bizi arayarak servis talep edebilir, yada bakım anlaşması ile düzenli olarak santralinize bakım yaptırabilirsiniz. 

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275