T O R T E K S E R

Alcatel Santral Kurulumu

Tortekser Bilişim Hizmetleri olarak; Alcatel marka telefon santralinizin satışını ve kurulum hizmetini veriyoruz. Küçük, Orta ve büyük işletmeler için Alcatel marka telefon santralimiz vardır. Kurulum hizmeti uzman ekiplerimizle birlikte profesyonel olarak verilmekte olup tüm özellikleri ihtiyacınıza göre programlanıp sizin onayınızla birlikte tarafınıza teslim edilir. Sonrasında servis talep edebilir yada bakım anlaşması oluşturulabilir. Çünkü biz sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

 Alcatel Santral Kurulumu

Alcatel Santral Kurulumu

Memnuniyet garantisi veriyor, sadece işinize odaklanmanız için çalışıyoruz.

İşletmenize özel alcatel santral ihtiyacı

işletmeniz kaç kişilik olursa olsun mutlaka size uygun bir alcatel telefon santrali vardır. Uzun ömürlü, stabil çalışması, rack kabin uyumlu olması değiştirilebilir ve fonksiyonel kart yapısı ile kolay genişleme özelliği olan alcatel telefon santrallerini sizde tercih edebilirsiniz.

Hybrid Telefon santrali ile tam esneklik kazanın.

İster analog dahili kullanmak isteyin isterseniz dijital bir hat tercih edin. Alcatel telefon santrali bu ihtiyaçlarınızı kolaylıkla sağlayabilmektedir. Alcatel santralin esnek olması sebebiyle sizi sadece analog yada dijital şeklinde sınırlamaz tamamen kullanım özgürlüğü sağlar. Dilerseniz IP özelliği ile alcatgel telefon santrallerine özel üretilmiş IP telefonları da tercih edebilirsiniz

Alcatel telefon santrallerinde otel gibi büyük işletmeler

Alcatel telefon santrallerini otel gibi büyük bir işletmede kullanmak istiyorsanız enterprise modeli tam size göre. otel programları ile kolay entegre özelliği ile odalardaki aramları ücretlendirebilirsiniz. Çoklu port yapısı ile tamamen analog yada tamamen dijital ihtiyaçlarınıza karşılık verebileceği gibi IP seçeneğini üst düzey yetkililer için de tercih edebilrsiniz.

Ürün ve Hizmetleriniz