T O R T E K S E R

Alarm Sistemleri

Günümüzde hırsızlar geliştirdikleri pek çok yöntemlerle malesef giremeyecek yerleri olmadığını kanıtladılar. Siz uyurken yada mekanda yokken bile hırsızların hareketlerini, açtıkları kapı ve camları algılayarak size ve güvenlik güçlerine haber veren sisteme siz de sahip olun.

Alarm Sistemleri
1

Hırsız Alarmı

Her geçen gün geliştirdikleri birbirinden şaşırtıcı yöntemlerle karşımıza çıkan hırsızlar için sadece çelik kapı kullanmanız ya da ev ve iş yerinizin tırmanılamayacağını sandığınız bir yükseklikte bulunması, oluşacak tatsız bir girişimi önlemenize yardımcı olmaz. Üstelik bir anda burun buruna geldiğiniz hırsızın, can güvenliğiniz için de açık tehdit oluşturduğunu kabul etmeliyiz.

2

Yangın Alarmı

Daha nasıl ve neden olduğunu anlamadan, kısa sürede kontrolden çıkan bir yangınla hem hayatınızı hem de sahip olduğunuz maddi ve manevi varlıklarınızı kaybetme riski, göz ardı edilemeyecek kadar ciddi bir tehdittir.

3

Gaz Kaçağı Alarmı

Gaz kaçağı alarm sistemi sayesinde doğal gaz sızıntılarının neden olduğu; baş ağrısı, mide bulantısı gibi belirtiler sonrasında fark edilmediği takdirde can kaybına neden olan zehirlenme riskinden kendinizi ve sevdiklerini koruyabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetleriniz

Fatal error: Call to a member function prepare() on null in /home/gncmedya/tortekser.com/system/php/part/footer.php on line 275